Niespodzianka dla fanów „Gry o tron"

Jakub Kornacki
Niespodzianka dla fanów „Gry o tron"

Firma Gear4 wprowadziła do swojej oferty dodatki do urządzeń elektronicznych tematycznie powiązane z popularnym serialem „Gra o tron", emitowanym przez telewizję HBO.

0

Gear4

Do serii zaprezentowanych dodatków należą cztery osłony dla iPhone'a 5 oraz dwie dla iPoda Touch. Na każdej z nich widnieje logotyp serialu lub wizerunek lwów, wilkorów czy innych dzikich zwierząt ściśle powiązanych z fabułą filmu. Doskonale dopasowane osłonki chronią urządzenia przed zadrapaniami, upadkiem oraz innymi uszkodzeniami. Dodatkowo zapewniają wygodny dostęp do przycisków funkcyjnych oraz aparatu fotograficznego.

Gear4

Linia Gear 4 Game of Thrones wzbogacona została o pokrowiec na iPada mini. Jego konstrukcja umożliwia założenie go w sposób pozwalający na wygodne korzystanie z urządzenia. Całość zabezpieczona jest paskiem, dzięki czemu pokrowiec pozostaje cały czas zamknięty, nawet podczas transportu.

Gear4

Najnowszą linię akcesoriów dopełniają dwa rodzaje słuchawek (niewielkich dousznych i składanych nausznych), dostępnych w dwóch wersjach kolorystycznych (beżowym i czerwonym). Wtyczka 3,5 mm jest najpopularniejszą i pasuje do większości urządzeń z wejściem słuchawkowym.

Gear4

Linia akcesoriów Gear 4 Game of Thrones w sprzedaży dostępna będzie już w lutym tego roku. Cena poszczególnych dodatków wyniesie:

- osłonki dla iPhone’a 5 – 99 zł
- osłonki dla iPoda Touch – 99 zł
- pokrowiec dla iPada mini – 119 zł
- słuchawki douszne – 79 zł
- składane słuchawki nauszne – 119 zł

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.