Nietypowe głośniki ogrodowe

Marek Cekaw
Nietypowe głośniki ogrodowe

The Tiki Shop wprowadziła do sprzedaży nowy sprzęt audio zaprojektowany dla osób, które często urządzają imprezy w swym ogrodzie. Są to bardzo oryginalne głośniki przeznaczone do instalacji poza domem, które swym wyglądem nawiązują do sławnych rzeźb z Wysp Wielkanocnych.

0

Wiele osób uwielbia w letnie wieczory urządzać w swym ogrodzie imprezy dla przyjaciół. Aby jednak można było się dobrze bawić, potrzebne jest odpowiednie nagłośnienie. Każdorazowe wynoszenie z domu sprzętu audio mija się jednak z celem, dlatego lepszym pomysłem jest instalacja ogrodowych głośników.

Produkty te mają różne kształty i najczęściej przypominają kamienie, by wtopić się w wystrój naszego ogrodu. Znacznie bardziej oryginalną stylistykę mają produkty firmy The Tiki Shop. Z wyglądu przypominają bowiem wielkie kamienne głowy znane z Wysp Wielkanocnych, więc pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale mogą też stanowić fajną ozdobę.

Głośniki są oczywiście odporne na warunki pogodowe, lekkie i trwałe, zaś ich moc muzyczna wynosi 150 W. Jeśli chcemy stać się ich właścicielem, musimy dysponować kwotą 200 dolarów.

Easter Island Moai1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.