Nightingale: problemy ze snem odchodzą w przeszłość

Marek Cekaw
Nightingale: problemy ze snem odchodzą w przeszłość

Coraz więcej osób ma kłopoty z zasypianiem w nocy, więc producenci elektroniki użytkowej oferują im coraz nowsze gadżety, które to ułatwiają. Jednym z nich jest urządzenie o nazwie Nightingale opracowane przez inżynierów firmy Cambridge Sound Management. Jest to generator białego szumu.

0

Istnieje wiele metod ułatwiających zasypianie, a jedną z popularniejszych jest tzw., biały szum, który pomaga nam się zrelaksować wytłumiając wszelkie hałasy i sprawiając w ten sposób, że sen przychodzi znacznie szybciej. Takim produktem jest również Nightingal firmy Cambridge Sound Management.

Nie jest to jednak zwykły generator białego szumu, który stawiamy na nocnej szafce. To urządzenie potrafi wypełnić nim całą sypialnię, oferując 15 różnych trybów pracy. Zestaw składa się z dwóch modułów wyposażonych w cztery głośniki każdy i podłączanych do elektrycznego gniazdka w obu stronach pokoju. Po ich aktywacji, sypialnia zostaje otulona białym szumem, dostosowanym do konkretnego pomieszczenia, uwzględniając przy tym rodzaj podłogi, typ okien itp.

Cały system jest kontrolowany poprzez WiFi, za pomocą aplikacji na iOS lub Androida, oprócz tego współpracuje z systemami inteligentnego domu, m.in., Alexą, Nestem Ringiem oraz Philips Hue.

Więcej szczegółów na temat nowego produktu, znajdziecie na Kickstarterze. Urządzenie trafi do sprzedaży w lutym przyszłego roku i kosztować ma 199 dolarów.

nightingale1

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.