Nima Athletics: głośnik dla fanów amerykańskiego footballu

Marek Cekaw
Nima Athletics: głośnik dla fanów amerykańskiego footballu

Głośniki przenośne potrafią czasem przybierać różne formy, często niezwykle oryginalne. Do takich zaliczymy niewątpliwie produkt firmy Nima Athletics, zaadresowany do fanów amerykańskiego futballu. Głośnik jest oficjalnym produktem ligi NCAA.

0

Jak widać na załączonej fotografii, produkt nie przypomina typowego głośnika, z prostokątną najczęściej obudową. Ten model został bowiem wykonany w kształcie kasku noszonego przez zawodnika uniwersyteckiej ligi NCAA.

Jak już wspomniałem produkt jest w pełni licencjonowany, a więc oferowany jest w kilkudziesięciu różnych wersjach. Natomiast jego kolor oraz logo namalowane na obudowie, odpowiadają każdej z drużyn grających w tej lidze.

Nima Athletics1

Od strony technicznej, sprzęt również został całkiem nieźle dopracowany. Wyposażono go w technologię Bluetooth umożliwiającą parowanie z urządzeniami przenośnymi. Wewnątrz obudowy umieszczono natomiast szerokopasmowy głośnik, wspierany przez bardzo mocny subwoofer. Można oczywiście połączyć ze sobą dwa egzemplarze głośnika, uzyskując wówczas dźwięk stereo, który dodatkowo natężenie dźwięku stanie się znacznie większe.

Nima Athletics2

Głośnik współpracuje z dedykowaną aplikacją mobilną, która umożliwia dopasowanie brzmienia do indywidualnych upodobań. Przy pomocy equalizera można wybrać jedno z predefiniowanych ustawień lub stworzyć własne. Natomiast wbudowana bateria zapewnia do 8 godzin słuchania muzyki. Można ją również wykorzystać jako przenośny powerbank do naładowania smartfona lub innych urządzeń.

Produkt Nima Athletics oferowany jest w trzech różnych rozmiarach i można go kupić w cenie od 50 do 400 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.