Nobsound NS-01E: kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy

Marek Cekaw
Nobsound NS-01E: kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy

Firma Nobsound przedstawiła nowy model wzmacniacza słuchawkowego. NS-01E jest urządzeniem o kieszonkowych rozmiarach wyposażonym w lampę próżniową, które zapewnia ciepłe i naturalne brzmienie.

0

Wiele przenośnych odtwarzaczy generuje na słuchawkach dźwięk o bardzo słabej jakości i natężeniu. Producenci sprzętu oferują więc przenośne wzmacniacze słuchawkowe, znacznie podnoszące jakość brzmienia, a jednym z takich urządzeń jest Nobsound NS-01E.

Nobsound NS-01E 1

Jest to najmniejszy na świecie słuchawkowy wzmacniacz lampowy, o wymiarach niewielkiej kostki (30 x 65 mm i masie 80 gramów). Produkt wyposażono w lampę próżniową podświetlaną na kolor niebieski obraz obwody zapewniające ciepłe, naturalne brzmienie pozbawione zniekształceń. Jego moc wynosi 1100 mW przy impedancji 32 Ohm, natomiast pasmo przenoszenia zamyka się w przedziale od 20 Hz do 30 kHz.

Nobsound NS-01E 2

Sprzęt przeznaczono do współpracy z monofonicznymi przedwzmacniaczami, a także smartfonami, komputerami, tabletami lub zestawami stereo. Można go podłączyć również do wzmacniacza oraz aktywnych głośników.

Produkt oferowany jest w cenie 54,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.