Nomad Grill: przenośny grill węglowy

Marek Cekaw
Nomad Grill: przenośny grill węglowy

Ochotę na karkówkę lub szaszłyki z gilla można spędzić nie tylko w domu, ale także podczas wypoczynku na łonie natury. Wówczas wystarczy tylko zabrać ze sobą przenośny grill, taki jak Nomad Grill, pozwalający nam przygotować potrawy w dowolnym miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy.

0

Wspomniany produkt jest przenośnym grillem na węgiel drzewny, przeznaczonym do użytku poza domem. Jego konstrukcja została tak pomyślana, że jest niezwykle łatwy w transporcie.

Sprzęt jest bowiem w pełni składany i wówczas mieści się w niewielkiej torbie, więc można go wygodnie przenosić z miejsca na miejsce, zabierając tam gdzie zamierzamy się udać. Wykonano go z wytrzymałej stali nierdzewnej, która zapewnia niską wagę oraz trwałość całej konstrukcji, a przy tym ładną stylistykę. Natomiast spory rozmiar powierzchni do grillowania pozwala równocześnie przygotować posiłek dla czterech osób.

Nomad Grill1

Grill zasilany jest drewnem lub węglem drzewnym, a dzięki specjalnemu pojemnikowi na popiół, jego czyszczenie po skończonej pracy nie stanowi dużego problemu. Nomad Grill w sprzedaży pojawi się już w lipcu i będzie kosztował 89 dolarów. Więcej szczegółów dotyczących tego produktu znajdziecie na stronie Kickstartera gdzie można go również zakupić.

Nomad Grill2

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.