Nostalgia Electrics - kompaktowa lodówka w stylu retro

Marek Cekaw
Nostalgia Electrics - kompaktowa lodówka w stylu retro

Styl retro wydaje się znowu powracać do łask, a wielu producentów sprzętu AGD, coraz chętniej oferuje wyposażenie kuchni w tych klimatach. Jednym z nich jest Nostalgia Electrics, która proponuje kompaktową lodówkę. 

0

Nostalgia Electrics jest amerykańską firmą, która specjalizuje w produkcji sprzętu w klimatach retro. W swej ofercie ma m.in. maszyny do popcornu, elektryczne grille, kuchenki mikrofalowe oraz wiele innych produktów, nawiązujących wzornictwem do lat 50-tych ubiegłego stulecia.

W asortymencie firmy znajdziemy także niewielką lodówkę z serii RRF300DNC. Jej wymiary wynoszą 50 x 46 x 85 cm, zaś waga to około 20 kilogramów. Produkt dostępny jest w wersji jedno lub dwudrzwiowej, przy czym w obu przypadkach mamy do dyspozycji chłodziarkę wraz z zamrażalnikiem.

Wnętrze tak małej lodówki ma pojemność 84 litry, a więc nie jest zbyt przestronne. Mimo to producentowi udało się zmieścić w nim kilka funkcjonalnych półek oraz dystrybutor wody ze zbiornikiem o pojemności 1 litra, zaś po wewnętrznej stronie drzwi znajdują się uchwyty na butelki.

Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla fanów klimatów retro i będzie świetnie pasował do niewielkich kuchni.

retro-fridge-nostalgia-1

retro-fridge-nostalgia-2

retro-fridge-nostalgia-3

Źródło: Nostalgiaelectrics.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.