Novis Vita Juicer - wielofunkcyjna sokowirówka z wyciskarką

Marek Cekaw
Novis Vita Juicer - wielofunkcyjna sokowirówka z wyciskarką

Fani picia co rano świeżo wyciskanych soków powinni wyposażyć swą kuchnię w urządzenie odpowiednie do tego zadania, które jest kompaktowe, ładnie zaprojektowane oraz przede wszystkim funkcjonalne. I takie też jest Novis Vita Juicer.

0

Urządzenie charakteryzuje się ascetycznym wzornictwem i dostępne jest w ośmiu kolorach. Produkt szwedzkiej firmy jest także bardzo użyteczny i łatwy w obsłudze, gdyż łączy w sobie funkcjonalność typowej sokowirówki oraz wyciskarki do owoców. Dzięki sporych rozmiarów otworowi wlotowemu możemy z łatwością wkładać do środka nawet dość duże warzywa i owoce, a więc długie marchewki, spore jabłka itp.

Novis Vita Juicer zostało wyposażone w opatentowaną technologię VUVATEC, która jest połączeniem prasy do owoców oraz wirówki, dzięki czemu w soku pozostaje dużo więcej składników i ma on bardziej kremową konsystencję. Z kolei technologia CITROMAX, również chroniona patentem, dba o to, by wykorzystać jak najwięcej miąższu, w którym także znajdują się składniki odżywcze. W sprzęcie nie mogło też zabraknąć systemu DROPHOLD będącego zabezpieczeniem przeciwko kapaniu.

Produkt dysponuje silnikiem o samoregulującej się prędkości obrotowej, który automatycznie dopasowuje się do rodzaju owoców. Wszystkie elementy wchodzące w kontakt z sokiem oraz owocowym miąższem można bezpiecznie myć w zmywarce.

vita-juicer-novis1

vita-juicer-novis2

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.