Nowa chłodziarko-zamrażarka typu French Door

Jakub Kornacki
Nowa chłodziarko-zamrażarka typu French Door

Mastercook LCFD-180 NFX to najnowsza chłodziarko-zamrażarka typu French Door. Elegancki design oraz pojemne wnętrze to najważniejsze cechy urządzenia.

0

Lodówka złożona jest z dwuskrzydłowej chłodziarki oraz dwuszufladowej zamrażarki. Jest ona stylowo, nowocześnie zaprojektowana i wykonana ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Najnowsze urządzenie oferuje użytkownikowi aż 365 litrów pojemności.

Wnętrze lodówki składa się z szuflad umożliwiających regulację wilgotności, stworzoną do przechowywania warzyw i owoców. Dodatkowo w środku znajduje się pojemnik Multifresh na wędliny oraz ryby, który posiada możliwość sterowania temperaturą. Wszystkie półki wykonane są ze szkła, a jedna z nich jest składana i pozwala na umieszczenie w lodówce dużych, wysokich naczyń. Drzwi wyposażone są w funkcjonalne "balkoniki".

Mastercook LCFD-180 NFX

Zastosowane podczas produkcji Mastercook LCFD-180 NFX rozwiązania mają zapewniać komfort użytkowania oraz świeżość przechowywanych produktów. Zamrażarka składa się z dwóch przestronnych, głębokich szuflad, które automatycznie domykają się w przypadku złego zamknięcia. W środku znajdują się dodatkowo dwie tace na mrożone owoce. System No Frost ma zapewnić skuteczne chłodzenie oraz zamrażanie żywności bez wytwarzania szronu. Producent zapewnia, że podczas czyszczenia urządzenia nie będzie trzeba godzinami go rozmrażać, a utrzymanie chłodziarko-zamrażarki w czystości jest bardzo proste.

Energooszczędne urządzenie należy do klasy energetycznej A+. Niskie zużycie energii zawdzięczamy diodom LED. Dotykowy wyświetlacz LCD informuje użytkownika o temperaturze zarówno chłodziarki, jak i zamrażarki.

Mastercook LCFD-180 NFX jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 3300 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.