Nowa linia słuchawek od Tonino Lamborghini

Marek Cekaw
Nowa linia słuchawek od Tonino Lamborghini

Lamborghini kojarzy nam się z luksusem niesamowitymi doznaniami i takie też są najnowsze słuchawki dokanałowe, które zamierza wprowadzić na rynek znana marka Tonino Lamborghini.

0

Rodzina produktów Quantum, które w sprzedaży pojawią się już od przyszłego miesiąca, składa się z trzech modeli, oferujących zróżnicowaną jakość dźwięku i dostępnych na bardzo różną kieszeń.

Najtańszym modelem jest Quantum EL-01, przeznaczony dla najmniej wymagającego odbiorcy. Wyposażony w 10 mm drivery, technologię TAFT oraz pilota z mikrofonem współpracującego z urządzeniami na Androidzie, kosztuje 58 funtów.

Oczko wyżej znajduje się model Quantum ML-01, za który zapłacimy już 82 funty. Ten produkt także wyposażono w technologię TAFT (Thin Film Acoustic Technology), zapewniającą rewelacyjną jakość tonów niskich.

Najdroższym modelem jest Quantum HL-01, za który przyjdzie nam zapłacić 124 funty, czyli około 500 złotych. Produkt również wyposażono w pilota współpracującego z urządzeniami z Androidem, a także specjalny klips, którym możemy podczepić go do ubrania.

tonino-lamborghini-1

Źródło: Pocket-lint.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.