Nowa linia telewizorów Manta

Jakub Kornacki
Nowa linia telewizorów Manta

Jeden z największych polskich dostawców sprzętu RTV i AGD, firma Manta, poinformowała, że niebawem na rynku pojawią się nowoczesne telewizory o dużych rozmiarach. Urządzenia będą dostępne w wersjach 39, 46 oraz 50 cali jeszcze w tym roku.

0

Dobrej jakości produkty Manta zyskały uznanie Polaków i znajdują się w wielu polskich domach. Urządzenia wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, stylowym wyglądem, a przede wszystkim przystępną ceną. Najnowsze odbiorniki zostaną wyposażone w tuner DVB-T do odbioru sygnału cyfrowej telewizji naziemnej. Producent zapewnia, że wprowadzenie nowej linii telewizorów wiąże się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz użyciu mechanizmów najwyższej jakości. Wykonanie, przystępna cena oraz możliwość stworzenia domowego centrum rozrywki są charakterystycznymi cechami nowych urządzeń.

Manta telewizor

Nowoczesne odbiorniki telewizyjne zostaną wyposażone w trzy wejścia HDMI, dzięki którym można podłączyć do niego różne urządzenia. Producent zapewnia, że zadba także o wprowadzenie zadowalających klienta głośników, które pozwolą na uzyskanie ciekawych wrażeń dźwiękowych podczas oglądania filmów. Więcej szczegółów o najnowszych urządzeniach firmy Manta, ich dane techniczne, ceny oraz dostępność niebawem zostaną podane.

Źródło: informacja prasowa, Manta, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.