Nowa płyta gazowa marki Mastercook

Damian Jaroszewski
Nowa płyta gazowa marki Mastercook

Oferta Mastercook powiększyła się o nową płytę gazową 4MI-4GLST X. Jest on wyposażona między innymi w palnik trójkoronowy o większej powierzchni i mocy.

0

Nowy palnik ma trzy koncentryczne wyjścia na płomienie, czyli tzw. korony. Dzięki nim ma on się świetnie nadawać do gotowania w takich szerokich naczyniach, jak chociażby brytfanna do mięs czy też patelnia do ryb. Poza tym taki kształt ma gwarantować lepsze rozmieszczenie ciepła i tym samym dokładniejsze gotowanie każdej potrawy.

Pozostałe palniki w liczbie trzech są wyposażone w niezależne ruszty żeliwne. Daje to między innymi stabilniejsze rozmieszczenie garnków. Ponadto są one łatwiejsze w czyszczeniu.

Płyta ma łączną moc 9550 watów. Wyposażona jest w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu oraz automatyczne zapalacze palników w pokrętłach. Model 4MI-4GLST X ma szerokość 60 cm i jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Jego powłoka została wykonana ze stali nierdzewnej.

Producent podaje sugerowaną cenę detaliczną 1049 złotych, ale w sklepach internetowych płytę można już znaleźć nawet za 860 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.