Nowe kino domowe Boston Acoustics typu Plug and Play

Damian Jaroszewski
Nowe kino domowe Boston Acoustics typu Plug and Play

Boston Acoustics, firma znana przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości głośników, zaprezentowała nową wersję kina domowego SoundWareXS Digital Cinema w kolorze błyszczącej bieli. Jak zapewnia producent, jest to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów i ich nowoczesny styl życia.

0

SoundWareXS Digital Cinema to zestaw kina domowego z dwoma głośnikami standardowymi i jednym subwooferem. Jest to alternatywa dla tradycyjnych kin domowych 5.1 i głośników typu soundbar. Wzmacniacz, napędzający głośniki satelitarne, jest wbudowany w systemowy subwoofer, więc nie ma potrzeby stosowania dodatkowych komponentów. Jest dzięki temu prosty w ustawieniu i użyciu. SoundWareXS Digital Cinema posiada cyfrowe wejście optyczne (kabel w komplecie) do obsługi Dolby Digital, wejścia RCA AUX i wejście mini-jack AUX dla urządzeń przenośnych. Poza tym SoundWareXS Digital Cinema został wyposażony w moduł Bluetooth, więc można bezprzewodowo odtwarzać multimedia z takich urządzeń jak tablet, laptop, czy też smartfonów.

Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema

Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema

Głośniki satelitarne mają w zestawie uchwyty ścienne i narożne. Ich specyfikacja nie została podana przez producenta. Z kolei głośnik, zamontowany w subwooferze, ma średnicę 8 cali i dzięki technologii BassTrac ma oferować głębokie i pozbawione zniekształceń tony niskie.

źródło: Boston Acoustics

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.