Nowe lodówki Samsung

Jakub Kornacki
Nowe lodówki Samsung

Na rynku pojawiły się nowe, ergonomiczne lodówki Samsung z serii RB29 oraz RB31. Urządzenia są niewielkich rozmiarów i mają ciekawie zaprojektowane wnętrze.

7

Produkty idealnie pasują do niewielkich kuchni. Ich rozmiary wynoszą 1850 mm wysokości, 595 cm szerokości oraz 668 cm głębokości. Komora chłodnicza jest duża, porządnie zaprojektowana. W lodówkach zastosowano system No-Frost, który eliminuje problem występowania lodu i szronu wewnątrz zamrażalnika.

Samsung RB31FDRNDSA

Duża szuflada na owoce i warzywa umożliwia utrzymanie porządku wewnątrz urządzenia - ma ona specjalne właściwości, a dodatkowo zapewnia dłuższą świeżość owoców i warzyw. Wysuwana półka Easy Slide pozwala na wyjęcie produktów włożonych wgłąb. Projektanci stworzyli również specjalną półkę na napoje, mleko czy wino. Balkoniki na drzwiach użytkownik może montować według własnych preferencji. Dolny balkonik jest w stanie pomieścić w sobie nawet dwa rzędy butelek.

Samsung RB31FDRNDSA

Specjalny uchwyt uniemożliwia przesuwanie się butelek podczas otwierania drzwi. Dużą szufladę z zamrażalnika można całkowicie wyjąć. Lodówki wyposażone są w specjalny tryb Vacation, który przydaje się podczas długich wyjazdów, np. podczas wakacji. Chłodziarka automatycznie zostaje przestawiona na tryb ekonomiczny przy jednoczesnym podtrzymaniu pracy zamrażalnika.

Samsung RB31FDRNDSA

Nowe lodówki firmy Samsung są już dostępne w sprzedaży, a ich poszczególne ceny wynoszą:
- model RB31FDRNDSA – około 1900 zł
- model RB29FERNCSS – około 1770 zł

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

andrzejt195000

niby dla kogo są te "małe lodówki" z ceną kosmiczną

onecki.jan00

za tą cenę trzy lodówki z Mińska, które działają średnio po 25 lat.

onet_id12300

Ceny mogli zaokrąglić do 4k i tak nikt tego nie kupi.

greg0r00

Ceny podane tutaj sa nieprawdziwe poniewaz lodówka na drugim zdjeciu jest w cenie 1999zł w Euro AGD:) wiem bo sam taka kupowałem 2 miechy temu;)

mariuszniezgoda00

Male to one nie sa... a ta cene nie wiem z kad ja wzieli. Kupilem wlasnie taka kilka miesiecy temu w Angli gdzie mieszkam, za £500 czyli 2400zl. niewiele drozsza od kazdej innej tego typu tutaj!!! zapraszam na zakupy do Amazon uk. A lodowka jest super,

a_gawron00

To jest zwykła duża lodówka, nie jakaś specjalna do małych kuchni.

xtrem00

a_gawron - teraz do dużych domów kupuje się 4 drzwiowe lodówki z 8 agregatami!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.