Nowe lodówko-zamrażarki firmy Panasonic

Marek Cekaw
Nowe lodówko-zamrażarki firmy Panasonic

Panasonic zapowiedział poszerzenie swojej linii lodówko-zamrażarek o modele BN34FX1, BN34FW1, BN34AS1 i BN34AW1. Dwudrzwiowe urządzenia o wysokości dwóch metrów zaprojektowano tak, aby były praktyczne, a jednocześnie stylowe. Wszystkie modele są wyposażone w technologie VitaminLED, FreshCase, ChillerCase, HygieneAir i Flashfreeze, gwarantujące świeżość żywności, oraz przedziały Flexlift, MaxiBox i Slide’n’Store, które zapewniają maksimum miejsca na przechowywanie produktów.

0

Ochrona świeżości

Modele BN34FX1 i BN34FW1 są wyposażone w pojemnik FreshCase z inteligentną technologią Panasonic VitaminLED, która pomaga zachować wysoką wartość odżywczą żywności. Oświetlenie LED naśladuje niebieskie i zielone odcienie światła słonecznego, które aktywują naturalne mechanizmy w owocach i warzywach, zapobiegając tym samym utracie cennych witamin.

Najnowsze modele z linii lodówko-zamrażarek zawierają też pojemnik ChillerCase, który utrzymuje temperaturę zbliżoną do 0°C i niską wilgotność, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania mięsa i ryb. Antybakteryjna technologia HygieneAir zintegrowana z systemem wentylacji lodówki zapewnia
99,9-procentowy stopień dezynfekcji, aby chronić żywność przed drobnoustrojami.

Nowe lodówko-zamrażarki oferują również technologię FlashFreeze, która wdmuchuje powietrze o temperaturze -30° C do górnego przedziału zamrażarki, przyspieszając zamrażanie o 50%. Ogranicza to utratę witamin, składników odżywczych i zapachów, która często ma miejsce podczas zamrażania, a zatem zachowuje wysoką jakość żywności.

Maksymalna pojemność przy minimalnym wysiłku

Rodziny wymagają od tego typu urządzeń jak największej pojemności, dlatego nowe lodówko-zamrażarki oferują szereg elastycznych opcji, zapewniających różnorodne opcje przechowywania żywności.

Kieszenie FlexLift w drzwiach lodówki są wyposażone w wielopoziomowe suwaki do ustawiania wysokości, więc niezależnie od rozmiarów produktu, można szybko i łatwo zmienić wysokość kieszeni, aby efektywniej wykorzystać miejsce w drzwiach.

Lodówko-zamrażarki Panasonic są także wyposażone w cztery półki Slide’n’Store, które eliminują problem wyciągania produktów znajdujących się z tyłu wypełnionej lodówki. Aby po nie sięgnąć, wystarczy wysunąć łatwo poruszającą się półkę. Hartowane szkło utrzymuje ciężar do 22 kg, a zatem lodówkę można bez obaw zapełnić “po brzegi”.

Ponadto duży przedział MaxiBox w zamrażarce mieści produkty bez względu na ich kształty i rozmiary, więc wkładanie dużej ilości żywności nie będzie już stanowiło problemu.

Maik Stahlbock, dyrektor Appliances Group, Panasonic, powiedział:

Prawidłowe przechowywanie żywności pozwala dłużej zachować jej świeżość i składniki odżywcze. Efektywne i wygodne przechowywanie produktów spożywczych to kluczowa cecha naszych lodówko-zamrażarek. Cieszę się, że możemy rozszerzyć tę linię produktów o większe modele z pomysłowymi rozwiązaniami i inteligentnymi technologiami, które gwarantują optymalną świeżość żywności”.

Ciche, energooszczędne działanie

Wszystkie najnowsze modele z serii lodówko-zamrażarek firmy Panasonic mają klasę energetyczną A++ i oszczędzają nawet 40% energii w porównaniu z urządzeniami klasy A-.

Dane techniczne BN34AS1 i BN34AW1

Klasa energetyczna A++

Roczne zużycie energii 245 kWh

Poziom hałasu 42 dB

Całkowita pojemność 307 L

Pojemność lodówki 254 L

Pojemność zamrażarki 85 L

Wysokość 200 cm

Szerokość 60 cm

Głębokość 65 cm

Informacje ogólne

Technologia No Frost Tak

Wyświetlacz LED

FreshCase Tak

ChillerCase Tak

Ochrona antybakteryjna HygieneAir

Wydajność zamrażania 12 kg / 24 h

Maks. czas bez zasilania 18 h

Kolor Stal nierdzewna, biały

 

BN34FX1 i BN34FW1

Klasa energetyczna A++

Roczne zużycie energii 245 kWh

Poziom hałasu 42 dB

Całkowita pojemność 339 L

Pojemność lodówki 254 L

Pojemność zamrażarki 85 L

Wysokość 200 cm

Szerokość 60 cm

Głębokość 65 cm

Informacje ogólne

Technologia No Frost Tak

Wyświetlacz

LED

FreshCase i VitaminLED Tak

ChillerCase Tak

Ochrona antybakteryjna HygieneAir

Wydajność zamrażania 12 kg / 24 h

Maks. czas bez zasilania 18 h

Kolor Stal nierdzewna, biały

 

Fridge Freezer BN34AS1_1

Źródło: Panasonic.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.