Nowe modele pralek Panasonic z technologią AutoCare

Jakub Kornacki
Nowe modele pralek Panasonic z technologią AutoCare

W ofercie pralek inwerterowych firmy Panasonic pojawiły się dwa innowacyjne modele. Urządzenia zostały wyposażone w technologię AutoCare, która ma zapewnić maksymalną efektywność prania przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z eksploatacją.

2

W ofercie producenta pojawiły się dwa nowe modele pralek: NA-148XS1 oraz NA-148XR1. Urządzenia wykorzystują oferowany przez producenta program AutoCare, który znacznie ułatwia proces prania. Przy użyciu tej technologii eliminowana jest konieczność ręcznego ustawiania cyklu prania. Z innowacyjnym systemem współpracują cztery czujniki ECONAVI, których zadanie polega na określeniu wszelkich parametrów pracy urządzenia, takich jak długość prania, temperatura oraz ilość wody, stopień zabrudzenia, a także czas wirowania. Pozwoli to na osiągnięcie maksymalnej skuteczności oraz zachowanie jakości pranych ubrań.wm4

Panasonic NA-148XS1 oraz NA-148XR1 zostały wyposażone w bezszczotkowy silnik inwerterowy, który w połączeniu z innowacyjną technologią ECONAVI odpowiada za oszczędzanie energii oraz wody podczas każdego cyklu prania. Urządzenia wykorzystują trzy wielokierunkowe natryski 3D HydroActive+, które odpowiadają za błyskawiczne dostarczanie wody do bębna pralki. 

Klasę efektywności energetycznej nowych urządzeń określono jako A+++ - 40%. Pojemność bębna obydwu modeli wynosi 8 kilogramów. Pralki wykonują 1400 obrotów na minutę. Producent zastosował w nich duży i czytelny wyświetlacz LED. Urządzenia oferują wiele trybów pracy przeznaczonych dla różnych typów ubrań, np. opracowany specjalnie z myślą o alergikach program Steam Allergy-care.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

tomasz.sztachelski00

Miałem wcześniej pralkę panasonica i mogę tylko powiedzieć tyle - polecam :)

romansol00

trzeba pomyśleć o zmianie :)

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.