Nowe modele telewizorów Haier Roku TV już w sprzedaży

Marek Cekaw
Nowe modele telewizorów Haier Roku TV już w sprzedaży

W ubiegłym roku firmy Haier oraz Roku połączyły siły, by wprowadzić na amerykański rynek telewizory Haier Roku TV. Teraz w sklepach pojawiły się kolejne, jeszcze bardziej zaawansowane modele tych odbiorników, zapewniające dostęp do 2000 kanałów telewizyjnych.

0

Haier, to producent telewizorów, który dopiero wyrabia swą markę na rynku amerykańskim. W zeszłym roku firma nawiązała współpracę z Roku, co zaowocowało wprowadzeniem do sprzedaży odbiorników telewizyjnych wyposażonych w dostarczony przez Roku system operacyjny. Produkty oferowały także wysoką jakość obrazu i nowoczesne wzornictwo, jak również dostęp do ponad 2000 kanałów.

Teraz obie firmy wprowadzają do sprzedaży nową generację odbiorników dostępnych w rozmiarach od 32" za 299,99 dolarów, do 55" (55E4500R) sprzedawany za kwotę 749,99 dolarów. Nowe produkty przeszły poważną modernizację i wyposażono je w wiele nowych funkcji.

Poprawiono m.in. system audio, który zapewnia obecnie znacznie lepszą jakość odbioru. Dodano też spersonalizowany ekran główny, na którym użytkownik może umieścić skróty do przeróżnych aplikacji i usług, z których korzysta najczęściej. Uproszczono również interfejs użytkownika, więc posiadacze odbiorników nie będą się już gubić w gąszczu dostępnych opcji.

Naturalnie tak jak poprzednie modele, nowe odbiorniki również zapewniają dostęp do usługi Roku Channel Store, oferującej ponad 2000 kanałów w streamingu. Ich oferta jest przebogata i zawiera m.in., ponad 250 tysięcy filmów oraz odcinków seriali, a także sportowe transmisje na żywo, muzykę, kanały informacyjne oraz wiele innych. Nie brakuje również funkcji smart TV.

Haier Roku TV mogą być także sterowane z poziomu urządzeń mobilnych, przy pomocy specjalnej aplikacji dostępnej na systemy iOS, Android oraz Windows Phone, przy czym w przypadku dwóch pierwszych platform możliwe jest korzystanie z wyszukiwania głosowego.

haier_bigŹródło: Prnewswire.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.