Nowe odtwarzacze Blu-ray Disc Sony

Jakub Kornacki
Nowe odtwarzacze Blu-ray Disc Sony

W ofercie firmy Sony pojawiły się cztery nowe modele odtwarzaczy Blu-ray Disc. Urządzenia z serii BDP charakteryzują się szybszym działaniem oraz ulepszonymi parametrami. Każdy z modeli wygląda elegancko i nowocześnie. 

0

Nową serię odtwarzaczy Blu-ray firmy Sony tworzą inteligentne urządzenia, które mają zagwarantować użytkownikowi dobrej jakości obraz i dźwięk. Urządzenia charakteryzują się łatwą obsługą oraz zaawansowanymi funkcjami łączności. Odtwarzacze są gotowe do pracy chwilę po uruchomieniu, ponieważ wykorzystują nową funkcję Super Quick Start. Wykorzystanie funkcji Miracast wiąże się z możliwością wyświetlania dowolnych materiałów z wybranych urządzeń mobilnych na ekranie telewizora. Dane należy przesłać drogą bezprzewodową do odtwarzacza. Producent zastosował nowy moduł łączności Wi-Fi. Nowo opracowany napęd wiąże się z cichą pracą urządzenia, a dodatkowo ma być bardzo trwały.

py1Większość z nowych modeli jest w stanie odtwarzać treści trójwymiarowe. Najbardziej zaawansowany model - S6200 - automatycznie konwertuje materiały do formatu 4K Ultra HD. Nad jego pracą czuwa szybki, dwurdzeniowy procesor. Wykorzystanie systemu Digital Music Enhancer wiąże się z możliwością uzyskania dobrej jakości dźwięku. Urządzenia posiadają szeroki wachlarz obsługiwanych formatów. 

Odtwarzacze Blu-ray Sony BDP-S6200, BDP-S5200, BDP-S4200 i BDP-S1200 pojawią się w Europie w przyszłym miesiącu. Ich ceny są jeszcze nieznane.

Źródło: informacja prasowa, Sony, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.