Nowe odtwarzacze Blu-ray Yamaha BD-S477 i BD-S677

Jakub Kornacki
Nowe odtwarzacze Blu-ray Yamaha BD-S477 i BD-S677

Oferta odtwarzaczy Blu-ray firmy Yamaha została rozszerzona o dwa nowe modele - BD-S477 i BD-S677. Zaawansowane technologicznie urządzenia zostały wyposażone w szereg rozwiązań, które oferują użytkownikom szeroką funkcjonalność.

0

Obydwa modele zostały wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi, a także Miracast. Model BD-S677 dodatkowo obsługuje Dropbox oraz YouTube Leanback, dzięki czemu użytkownik ma nieograniczony dostęp do zgromadzonych wcześniej materiałów w sieci. To urządzenie jest w stanie odtwarzać płyty SACD oraz Blu-ray 3D. Zaawansowane technologicznie modele mogą odtwarzać pliki audio wysokiej rozdzielczości FLAC i ALAC 192 kHz/24 bity.yh

Yamaha BD-S477

Obsługa standardu Miracast wiąże się z możliwością bezprzewodowego odtwarzania oraz przesyłania dowolnych materiałów z poziomu wybranych urządzeń mobilnych. Produkty pod kontrolą systemów operacyjnych Android oraz iOS mogą współpracować z autorską aplikacją Yamaha AV Controller, która umożliwia bezprzewodowe sterowanie odtwarzaczami Blu-ray oraz najnowszymi amplitunerami Yamahy z poziomu wybranych gadżetów przenośnych.yh1

Yamaha BD-S677

Nowe odtwarzacze Blu-ray Yamaha BD-S477 i BD-S677 zostały zaprojektowane w minimalistyczny sposób. Urządzenia wyróżnia nowoczesna, elegancka stylistyka. Wejście wideo HDMI jest kompatybilne z sygnałem 1080p/24 Hz. Dostęp do internetu oferuje możliwość dostępu do różnych treści dostarczanych w ramach funkcji BD-Live.

Nowe odtwarzacze Blu-ray Yamaha BD-S477 i BD-S677 pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Cena pierwszego z nich będzie wynosiła 999 zł, natomiast drugiego - 1499 zł.

Źródło: Yamaha, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.