Nowe odtwarzacze Blu-ray od Oppo

Michał Wójcik
Nowe odtwarzacze Blu-ray od Oppo

Firma OPPO zaprezentowała swoje najnowsze odtwarzacze Blu-ray. Są to BDP-103EU oraz BDP-105EU. Nowe modele są uniwersalne, obsługują bowiem formaty Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), HDCD i CD. Umożliwiają także dostęp do You Tube, czyli oferują to czego oczekują rzesze użytkowników.

0

Oba modele oferują możliwość skalowania obrazu do formatu 4K konwersję obrazu 2D do 3D. Ponadto urządzenia wyposażono w 2 wyjścia HDMI pracujące w standardzie 1.4. Jedno na przednim panelu, zaś drugie z tyłu. To rozwiązanie jest nowością. Jeśli chodzi o dźwięk to tutaj również odtwarzacze oferują uniwersalność umożliwiając odtwarzanie plików typu FLAC i WAV. BDP-105EU, który jest bardziej zaawansowanym modelem dysponuje audiofilskimi elementami audio jak dwa przetworniki ESS Sabre32 Reference DAC, zaprojektowany na nowo zasilacz toroidalny, dedykowane wyjścia stereo typu RCA i XLR oraz wzmacniacz słuchawkowy, podłączony bezpośrednio do DAC.

BDP-103EU

BDP-103EU

Jak większość urządzeń tego typu odtwarzacze mogą być sterowane za pomocą smartfona, co znacznie zwiększa swobodę użytkowania. Warto także wiedzieć, że modele można zainstalować w każdym kinie domowym czy systemie audio.

BDP-103EU

BDP-103EU

Model BDP-103EU będzie można kupić pod koniec tego miesiąca za cenę 2 999 złotych. Z kolei audiofilski BDP-105EU pojawi się na polskim rynku pod koniec bieżącego roku. Cena pozostaje nieznana.

Źródło: Oppo

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.