Nowe piekarniki do zabudowy od firmy Wolf

Marek Cekaw
Nowe piekarniki do zabudowy od firmy Wolf

Niemiecka firma Wolf, specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy wyposażenia kuchennego, wprowadza na rynek sześć zupełnie nowych piekarników do zabudowy z serii E, oferowanych w trzech różnych wariantach wykończenia, od klasycznych po współczesne.

0

W ofercie tego znanego producenta, każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż w gamie produktów z serii E znajdują się m.in. piekarniki pojedyncze, podwójne, wyposażone we front z czarnego szkła lub stali nierdzewnej.

Piekarniki mają 76 cm szerokości i mogą być łączone z innymi produktami firmy Wolf, jak chociażby piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe itp. Ich wzornictwo idealnie współgra z produktami należącymi do rodziny New Generation, oferując trzy style wykończenia, mianowicie pośrednie, współczesne oraz profesjonalne.

Producent wyposażył je także w przeprojektowane klamki oraz zupełnie nowe panele sterowania funkcjami wyposażone w czytelne ekrany LCD. Piecyk posiada 10 różnych trybów pieczenia, a także system samoczynnego czyszczenia po skończonej pracy.

Jak na sprzęt z najwyższej półki przystało, nowe piekarniki wyposażono w najnowocześniejszą technologię zapewniającą precyzyjne rozprowadzanie ciepła. Jeżeli pieczemy ciasteczka na wielu stelażach, mamy pewność, że każde otrzymuje identyczną ilość energii cieplnej, zapewniając równomierne pieczenie, bez względu na ich rozmieszczenie.

Produkty są więc niezwykle przydatne w każdej kuchni, oferując wygodę i funkcjonalność.

wolf-e-series-30-inch-built-in-double-oven-1

wolf-e-series-30-inch-built-in-double-oven-2

wolf-e-series-30-inch-built-in-double-oven-3

Źródło: Subzero-wolf.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.