Nowe płyty indukcyjne Samsung

Jakub Kornacki
Nowe płyty indukcyjne Samsung

Popularność płyt indukcyjnych w naszym kraju stale rośnie. Bezpieczeństwo, łatwość obsługi, a także szybkość przygotowania posiłków są kluczowymi cechami, które wyróżniają tego typu urządzenia. Firma Samsung zaprezentowała dwa nowe, funkcjonalne modele płyt indukcyjnych do zabudowy.

0

Dwa nowe modele w ofercie światowego lidera w zakresie kuchennych innowacji to bezramkowy NZ64H57479K oraz NZ64H57477K wyposażony w dwie stalowe listwy boczne. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala wybrać odpowiednią opcję dla indywidualnych zapotrzebowań klientów. Urządzenie prezentują się stylowo i nowocześnie, a dodatkowo zostały wyposażone w duży i czytelny wyświetlacz LED.yg1Najważniejszą cechą odróżniającą obydwa modele od siebie jest strefa AnyDish, dzięki której istnieje możliwość gotowania w naczyniach o różnych kształtach i rozmiarach. Zaawansowana strefa obgrzewa tylko ten obszar, w którym aktualnie znajduje się naczynie. Wykorzystanie takiego rozwiązania oznacza szybkie przygotowanie posiłków, a jednocześnie oszczędność czasu oraz energii elektrycznej.yg2Nowe płyty indukcyjne Samsung zostały wyposażone w funkcję automatycznego startu. Oznacza to, że urządzenie jest gotowe do użycia w krótkiej chwili po jego uruchomieniu oraz wybraniu odpowiedniego pola grzejnego. Funkcja szybkiego nagrzewania sprawia, że strefa AnyDish pracuje z maksymalną mocą przez 50 sekund. Wyłącznik bezpieczeństwa pozwala na natychmiastowe wyłączenie kuchenki. Funkcja pauzy została stworzona dla chwilowego wstrzymania pracy urządzenia. Inteligentna funkcja podtrzymywania ciepła Keep Warm zapewnia utrzymanie stałej temperatury potraw na poziomie 60 stopni Celsjusza.

Nowe płyty indukcyjne marki Samsung są już dostępne w sprzedaży. Model NZ64H57479K kosztuje 2999 zł, natomiast NZ64H57477K jest o 100 zł tańszy.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.