Nowe produkty w rodzinie LG Music Flow

Marek Cekaw
Nowe produkty w rodzinie LG Music Flow

W sierpniu bieżącego roku koncern LG Electronics zaprezentował nową rodzinę produktów hi-fi multiroom znanych pod wspólną nazwą LG Music Flow. Teraz firma rozszerza swą ofertę o kilka zupełnie nowych produktów z tej serii, które zostaną zaprezentowane podczas styczniowych targów CES w Las Vegas.

0

W ofercie firmy znajdziemy m.in. pierwszy przenośny model głośnika H4 Portable zasilany poprzez wbudowaną baterię, zaawansowane technologicznie soundbary HS7 oraz HS91, jak również odtwarzacz 3D Blu-ray BP550, streamujący obraz drogą bezprzewodową.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku poprzednich modeli produktów, nowe modele także zostały zaprojektowane do współpracy z przenośnymi urządzeniami funkcjonującymi na platformach iOS oraz Android.
Korzystając z dedykowanej aplikacji Music Flow Player, użytkownik może sprawować pełną kontrolę nad poszczególnymi urządzeniami wchodzącymi w skład rodziny LG Music Flow. W ten sposób można m.in. konfigurować pracę poszczególnych elementów zestawu, jak również zarządzać biblioteką multimediów, przechowywanych w ich pamięci.

Można też korzystać z internetowych serwisów streamujących muzykę oraz rozgłośni radiowych, takich jak Spotify, Deezer, Tuneln oraz Naapster. Poza tym każde z urządzeń z rodziny może funkcjonować całkowicie niezależnie, lub też wykorzystując WiFi, połączyć się z innym elementem. System wykorzystuje technologię sieci mesh i dwuzakresowy bezprzewodowy dostęp do internetu, co wpływa na czyste brzmienie w jakości HD.

Podczas styczniowych targów CES będziemy mieli okazję nieco dokładniej zapoznać się z funkcjonalnością oraz specyfikacją techniczną najnowszych produktów z rodziny LG Music Flow.

LG Music Flow1

LG Music Flow2

LG Music Flow3

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.