Nowe projektory BenQ MW665 i MX666

Jakub Kornacki
Nowe projektory BenQ MW665 i MX666

BenQ MW665 i MX666 są nowymi, uniwersalnymi projektorami multimedialnymi w ofercie producenta. Zaawansowane technologicznie urządzenia zostały wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań, które odpowiadają za dobrej jakości projekcję. 

0

Panoramiczny model BenQ MW665 to projektor WXGA o rozdzielczości 1200x800 pikseli, charakteryzujący się jasnością na poziomie 3200 ANSI lumenów. Urządzenie XGA BenQ MX666 wyświetla obraz o rozdzielczości 1024x768 oraz jasności 3500 ANSI lumenów. Obydwa nowe projektory charakteryzuje wysoki kontrast dynamiczny utrzymany na poziomie 13000:1. Urządzenie zostały wyposażone we wbudowany głośnik, który eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowego sprzętu audio.ht1

Obydwa projektory stwarzają możliwość uzyskania obrazu o dużej przekątnej z bliskiej odległości pomiędzy projektorem, a ścianą projekcyjną. Funkcja USB Display pozwala na wyświetlanie materiałów z pamięci USB, bez konieczności korzystania z komputera. LAN Display zapewnia zarządzanie projektorami przez sieć. Istnieje możliwość wyświetlania trójwymiarowych projekcji HDMI 3D Full HD Blu-ray. ht2

W obu zestawach znajduje się moduł Wi-Fi do bezprzewodowego połączenia z internetem. Urządzenia korzystają z energooszczędnych rozwiązań BenQ SmartEco sprzyjających środowisku naturalnemu. Urządzenie automatycznie analizuje wyświetlany obraz i optymalizuje moc lampy. Takie rozwiązanie obniża koszt rachunków za energię elektryczną, a jednocześnie wydłuża żywotność projektorów.

Projektory BenQ MW665 i MX666 są już dostępne w sprzedaży. Cena pierwszego z nich wynosi 2380 zł, natomiast drugiego - 2540 zł.

Źródło: BenQ, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.