Nowe projektory Vivitek DX6831, DU6871 i DW6851

Jakub Kornacki
Nowe projektory Vivitek DX6831, DU6871 i DW6851

Firma Vivitek zaprezentowała trzy nowe modele projektorów multimedialnych. Wszechstronne urządzenia zostały zaprojektowane do pracy w każdym sektorze. Każdy z nowych modeli został wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne, które przekładają się na obraz dobrej jakości.

0

Projektory zostały przeznaczone do pracy w dużych pomieszczeniach, salach konferencyjnych oraz aulach. Modele charakteryzują się wszechstronnością podłączeń, a także wykorzystanymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym można osiągnąć dobrej jakości obraz. Każde z nowych urządzeń wyróżnia się dużym kontrastem dynamicznym 3000:1. Dzięki temu obraz posiada głęboką czerń oraz bogatą kolorystykę. Projektory umożliwiają niezawodną pracę przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.iv

Każde urządzenie zostało wyposażone w dwie lampy oraz szczelnie zabezpieczony przed kurzem układ DLP. Zastosowanie odbiornika protokołu HDBaseT pozwala na wsparcie obrazu i dźwięku. To rozwiązanie może stanowić alternatywę transmisji. Nowe projektory umożliwiają regulację położenia obiektywu w dziesięciu różnych kombinacjach. Istnieje możliwość sterowania przez sieć LAN, technologię 3D Ready (DLP-Link) oraz Direct 3D. 

Najnowsze projektory Vivitek będą dostępne w sprzedaży od początku marca. Urządzenia będą objęte pięcioletnią gwarancją oraz roczną gwarancją na lampę. Ich poszczególne ceny wynoszą:

  • Vivitek DX6831 – 28 799 zł
  • Vivitek DU6871 – 38 999 zł
  • Vivitek DW6851 – 28 799 zł

Źródło: informacja prasowa, Vivitek, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.