Nowe słuchawki Soul Electronics dla biegaczy

Marek Cekaw
Nowe słuchawki Soul Electronics dla biegaczy

Firma Soul Electronics zaprezentowała dwa nowe modele lekkich słuchawek dla biegaczy, mianowicie Blade oraz Run Free Pro. Oba pojawią się w sprzedaży w niedalekiej przyszłości i mają kosztować odpowiednio 250 i 150 dolarów.

0

Rynek słuchawek dla sportowców rozwija się w zaskakująco szybkim tempie i praktycznie co chwila pojawiają się modele, zaprojektowane do umilenia muzyką wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

Kolejne produkty z tej kategorii zaprezentowała właśnie firma Soul Electronics. Jej nowe słuchawki nazywają się Blade oraz Run Free Pro i zostały zaprojektowane z myślą o amatorach wysiłku fizycznego. Nie są to jednak zwykłe słuchawki, których funkcjonalność ogranicza się wyłącznie do emitowania muzyki. Oba modele mają silnik Beflex Biomech Engine, który zapewnia dodatkową funkcjonalność fitness, oferując wirtualnego trenera.

Potrafią więc w czasie rzeczywistym monitorować bieganie użytkownika, dostarczając mu wskazówek zwiększających efektywność ćwiczeń oraz minimalizujących ryzyko kontuzji. Mierzą prędkość, dystans rytm kroków, nacisk na nogi oraz balans. Gromadzone dane, przesyłane są następnie do aplikacji Apple Health lub Google Fit, gdzie użytkownik może przeanalizować postęp ćwiczeń.

Oba modele słuchawek nie mają jeszcze ustalonych dat premier, ale znamy za to ich ceny. Run Free Pro kosztować ma 150 dolarów, zaś Blade to wydatek 250 dolarów. Słuchawki są oczywiście odporne na pot i wodę.

Soul Electronics

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.