Nowe stacje dokujące JBL ze złączem Lightning

Damian Jaroszewski
Nowe stacje dokujące JBL ze złączem Lightning

Firma JBL zaprezentowała dwie nowe stacje dokujące z nowym złączem Lightning. Oznacza to, że powstały one z myślą i posiadaczach iPadów 4, iPadów Mini, iPhone’ów 5 i nowych iPodów. OnBeat Micro to urządzenie małe i łatwe w przenoszeniu. Z kolei onBeat Venue LT to urządzenie, które ma stać, np. w salonie i oferować jak najlepszej jakości dźwięk.

0

OnBeat jest niewielki i z łatwością można go schować do plecaka lub torebki. Został wyposażony w dwa pełnozakresowe przetworniki i cyfrowe przetwarzanie sygnału. Producent zapewnia, że w ten sposób, z niewielkich głośników można wycisnąć lepszej jakości dźwięk z bogatym basem. Stacja dokująca może być zasilania z baterii. W takim wypadku ma działać przez mniej więcej 5 godzin. Poza tym gadżet ma złącza USB i mini-jack 3,5 mm, dzięki którym można też podłączyć urządzenia inne, niż marki Apple.

JBL OnBeat Micro

JBL OnBeat Micro

Jeśli chodzi o OnBeat Venue LT, to jest to sprzęt, który z założenia ma stać w pokoju lub salonie. Oprócz funkcji odtwarzania muzyki, może także ładować iPhone’a 5, nowe iPody, a nawet iPada 4 i Mini. Multimedia można przesyłać do głośników na trzy sposoby – poprzez złącze Lightning, port mini-jack 3,5 mm oraz bezprzewodowo, przy pomocy technologii Bluetooth. Model OnBeat Venue LT ma moc 30 watów. Został wyposażony w technologie TrueStrem, która ma poprawiać jakość sygnału bezprzewodowego oraz Slipstream, której zadaniem jest dostarczanie głębokich basów, bez zakłóceń.

JBL OnBeat Venue LT

JBL OnBeat Venue LT

Urządzenia kosztują odpowiednio 99 i 199 dolarów.

źródło: iTechnews

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.