Nowe treści w Ipla i VOD Cyfrowego Polsatu

Jakub Kornacki
Nowe treści w Ipla i VOD Cyfrowego Polsatu

Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Monolith Films a Cyfrowym Polsatem użytkownicy korzystający z serwisów VOD Cyfrowego Polsatu oraz Ipla, będą mieli dostęp do filmowych hitów wkrótce po ich premierach w amerykańskich kinach.

0

Umowa dotycząca udostępniania użytkownikom telewizji internetowej Ipla oraz serwisu VOD Cyfrowego Polsatu filmowych szlagierów. Umowa obejmuje osiem tytułów filmowych, które będą się pojawiać w wyżej wymienionych serwisach co dwa tygodnie, pierwszy z filmów, pt. "Parker" z Jasonem Stathamem oraz Jennifer Lopez w rolach głównych dostępny jest na platformie Ipla i VOD już dziś. Wszystkie filmy dostępne będą w serwisach Cyfrowego Polsatu na dwa tygodnie przed ich premierą DVD w Polsce.

Oprócz umowy z Monolith Films, operatorzy internetowej telewizji Ipla nawiązali również współpracę z dystrybutorem 9th Plan, dzięki czemu użytkownicy platformy Ipla będą mogli obejrzeć filmy i bajki dla dzieci z Galapagos Films.

Dostęp do zasobów telewizji ipla, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają użytkownicy komputerów z system Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy iOS, Android, Windows Phone, tabletów (iOS, Android), telewizorów z dostępem do Internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips, Sharp, Ikea, Loewe, Thompson, Dune HD, PEAQ), operatorów (TV kablowa TOYA, Cyfrowy Polsat) oraz konsol (PlayStation 3). Oferta skierowana jest do użytkowników tylko na terytorium Polski.

Źródło: Cyfrowy Polsat, informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.