Nowe wentylatory Dysona z oczyszczaczem powietrza

Marek Cekaw
Nowe wentylatory Dysona z oczyszczaczem powietrza

Firma Dyson rozszerza ofertę bezłopatkowych wentylatorów domowych z rodziny Pure Cool,  o dwa nowe modele: TP04 oraz biurkową wersję DP04. Oba urządzenia nie tylko ochłodzą nas w gorące dni, ale też oczyszczą powietrze, zatrzymując pleśń i drobnoustroje.

0

Na rynku dostępnych jest wiele domowych wentylatorów obniżających temperaturę powietrza w letnie dni, lecz wszystkie mają zasadniczą wadę - dmuchają nam w twarz. Nie jest to zbyt przyjemne, a w dodatku zwiększa ryzyko przeziębienia. Dyson opracował więc jakiś czas temu wentylatory z rodziny Pure Cool, które charakteryzują się zupełnie inną konstrukcją i sposobem działania.

Teraz firma wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele z tej serii, mianowicie podłogowy TP04 oraz biurkowy DP04. Nie są to jednak tylko wentylatory, ale połączenie wentylatora oraz oczyszczacza powietrza. W nowych produktach wprowadzono kilka zmian konstrukcyjnych, takich jak okrągły wyświetlacz LCD znajdujący się na pokrywie filtra. Pokazuje on, że wentylator jest w łączony, a także w czasie rzeczywistym wskazuje poziom wykrytych zanieczyszczeń.

Produkty zostały także wzbogacone o wsparcie dla cyfrowego asystenta Alexy. Dzięki temu, posiadacz sprzętu Dysona, może kontrolować jego pracę przy pomocy komend głosowych, co znacznie podnosi wygodę obsługi.

Sprzęt Dysona nigdy nie należał do tanich, więc w przypadku nowych produktów też nie powinniśmy oczekiwać niskich cen. Podłogowy wentylator TP04 kosztuje 550 dolarów, natomiast za biurkowy DP04 trzeba zapłacić 450 dolarów.

Dyson Fans

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.