Nowe wielofunkcyjne urządzenia Braun do pielęgnacji brody i włosów

Krzysztof Pojawa
Nowe wielofunkcyjne urządzenia Braun do pielęgnacji brody i włosów

Braun, czołowy producent urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów dla kobiet i mężczyzn, zaprezentował najnowszą linię wielofunkcyjnych zestawów do strzyżenia, które dzięki wyposażeniu ich w wiele nasadek dostosowanych do różnych typów strzyżenia mają one zapewnić pełną swobodę podczas stylizacji zarostu.

0

Cztery bogato wyposażone zestawy, od 6 do 9 nasadek strzyżących, do tego dwa trymery do zarostu - to najnowsza linia produktów Braun przeznaczonych do stylizacji brody, przycinania włosów i pielęgnacji ciała dla mężczyzn. Zostały one zaprezentowane podczas konferencji prasowej, w której wziął udział - jako ekspert od spraw doskonale wypielęgnowanej brody - między innymi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Piotr Stramowski.

stramowski

Najważniejszym z prezentowanych modeli był oczywiście flagowiec całej serii, Braun MGK3080 - urządzenie 9 w 1, wyposażone w dwa wbudowane grzebienie umożliwiające 13 różnych ustawień długości przycinania zarostu, trymer, grzebienie do strzyżenia włosów i pielęgnacji zarostu na całym ciele, nasadkę do przycinania włosów w nosie i uszach, a także maszynkę do golenia Gillette Flexball.

zestaw

Jak na najmocniejszy zestaw z całej serii przystało, Braun MGK3080 to urządzenie do stylizacji całego ciała - nie tylko zarostu na twarzy i włosów na głowie. Ten model jest również najdroższy, sugerowana przez producenta cena detaliczna to 319 złotych, co naszym zdaniem wydaje się niezbyt wygórowaną kwotą za ten naprawdę wielofunkcyjny sprzęt. Tym bardziej że podczas konferencji prasowej mieliśmy okazję zobaczyć w praktyce, jak działa. Na kilku specjalnie przygotowanych stanowiskach profesjonalni barberzy dawali pokaz swoich umiejętności stylizacji właśnie przy użyciu najmłodszego dziecka Brauna, a zabiegom mogli poddać się wszyscy chętni uczestnicy prezentacji, z czego skorzystało również kilku przedstawicieli naszej redakcji. Musimy przyznać, że efekt połączenia umiejętności barberów z prezentowanym urządzeniem w niczym nie odbiegał od tego, jaki uzyskiwany jest w profesjonalnych salonach przy użyciu dużo droższego sprzętu.

Wraz z modelem MGK3080 na rynek trafiają także nieco słabiej, choć wciąż naprawdę dobrze wyposażone urządzenia:

  • Braun MGK3060 - wersja 8 w 1, przeznaczona do golenia i przycinania zarostu, a także strzyżenia włosów na głowie, w cenie 259 zł;
  • Braun MGK3040 - wersja 7 w 1, przeznaczona do stylizacji zarostu oraz pielęgnacji ciała, w cenie 239 zł;
  • Braun MGK3020 - wersja 6 w 1, również przeznaczona do stylizacji zarostu i pielęgnacji ciała, w cenie 169 zł.

Oprócz nich do sklepów trafią także dwa trymery do zarostu - modele BT 3020 oraz BT 3040, kosztujące odpowiednio 159 zł i 239 zł.

Najnowsza linia produktów Braun wydaje się ciekawą propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią mieć zawsze odpowiednio wystylizowany i wypielęgnowany zarost i włosy. Cena zaprezentowanych urządzeń jest całkiem przystępna, wydaje się więc, że nowe urządzenia wielofunkcyjne Brauna mogą cieszyć się dużym powodzeniem. A jaka w rzeczywistości jest ich jakość? O tym napiszemy niebawem, kiedy dokładnie je przetestujemy.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.