Nowe zakrzywione telewizory 4K Ultra HD w ofercie Samsunga

Jakub Kornacki
Nowe zakrzywione telewizory 4K Ultra HD w ofercie Samsunga

W ofercie firmy Samsung pojawiły się dwa nowe modele zaawansowanych telewizorów z zakrzywionym ekranem emitujących obraz w najwyższym standardzie rozdzielczości 4K Ultra High Definition.

0

Samsung Curved UHD TV HU7200 został wyposażony w wydajny, czterordzeniowy procesor, który odpowiada za sprawne działanie całego systemu. Producent zastosował w odbiorniku telewizyjnym zaawansowane, autorskie technologie Digital Noise Filter i Digital Clean View, które odpowiadają za obraz najlepszej jakości. Nad dynamicznym kontrastem czuwają Mega DCR oraz UHD Dimming.rf1Samsung Curved UHD TV HU7200 został wyposażony w cieka funkcję, za pomocą której obraz z dowolnego źródła jest automatycznie skalowany do najwyższej rozdzielczości 4K Ultra HD. Model korzysta z nowego interfejsu Smart Hub 2014, dzięki któremu łatwo oraz prędko można skorzystać z dowolnych aplikacji Samsung Smart TV. Warto zaznaczyć, żę w serwisie znajduje się 120 polskich programów. rf2Telewizory Samsung Smart TV UHD z 2014 roku oferują swoim użytkownikom dostęp do bogatej biblioteki filmów Strefa VOD UHD, w której znajdują się hity wyświetlane w rozdzielczości 4K Ultra High Definition. Nasz kraj jest pierwszym na kontynencie, który oferuje właśnie taką usługę. Zaawansowany odbiornik telewizyjny może być sterowany za pomocą komend głosowych oraz ruchów. Producent zastosował 4 złącza HDMI, tuner DVB-T/C/S2, a także 3 złącza USB.

Telewizor z zakrzywionym ekranem Samsung Curved UHD HU7200 niebawem pojawi się w sprzedaży. Wersja 55-calowa będzie kosztowała 8499 zł, natomiast model 65-calowy - 13099 zł.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.