Nowe zestawy kina domowego z hybrydowym wzmacniaczem.

Daniel Laskowski
Nowe zestawy kina domowego z hybrydowym wzmacniaczem.

Na tegorocznych targach elektroniki użytkowej Samsung Electronics zaprezentował nową ofertę zestawów kina domowego.

0

Zaprezentowane przez nich urządzenia zapewnią wysoką jakość dźwiękową oraz obrazową, a są nimi :

- Samsung Surround Soundbar HW-E550 posiadający głębię dźwięku 3D. HW-E550 jest wielofunkcyjnym głośnikiem tworzącym wirtualny dźwięk surround.

- Kino domowe Samsung HT-E6750W posiadający 7.1-kanałowy dźwięk i odtwarzacz Blu-ray 3D

- Bezprzewodowy zestaw kina domowego Blu-ray 3D Samsung HT-E5500W – jest to kino domowe, które oferuje wyśmienity dźwięk surround i niesamowitą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p.

Firma Samsung zaprezentowała technologię hybrydową, oferującą najlepsze cechy wzmacniaczy. Technologia Crystal Amp Plus zawarta jest w obu urządzeniach - HT-E6750W i HT-E5500W. Oferuje ona odtwarzanie czystego dźwięku cyfrowej jakości, jednocześnie chroni głośniki i słuchaczy przed nie korzystnymi skokami głośności.

HT-E6750W, jaki i HT-E5500W są posiadaczami wbudowanej obsługi Wi-Fi, która zapewnia dostęp do świata rozrywki sieciowej i aplikacji możliwych do pobrania ze sklepu Samsung Apps.

HT-E6750W jest 1330 watowym, 7.1-kanałowy zestawem oferującym dźwięk o wysokiej jakości a także unikalne efekty dźwiękowe 3D surround. HT-E6750W jest posiadaczem czterech wysokich kolumn głośnikowych, o zwartym, minimalistycznym wzornictwie.

Dzięki technologiom, które optymalizują dźwięk i obraz użytkownik będzie zachwycony możliwościami oglądania filmów w 2D i 3D oferowanymi przez HT-E5500W

HT-E5500W posiada dwa wejścia HDMI 1.4a dzięki czemu podłączenie do niego dekodera telewizji cyfrowej lub konsoli do gier jest bardzo łatwe. Kino domowe posiada również złącze dla urządzeń iPod®/iPhone®.

HW-E550 można umieścić pod telewizorem lub podzielić na dwie osobne kolumny.

HW-E550 oferuje również system aktywnego monitorowania dźwięku Smart Volume.

HW-E550 posiada niewielką średnicę i wagę - główny głośnik waży 2 kg i można montować go na ścianie.

Technologia 5.2/5.8GHz opracowana została tak, by do połączenia głośników i subwoofera nie były potrzebne przewody. Subwoofer pracuje od 40Hz do 200Hz i może zostać umieszczony w dowolnym punkcie w pomieszczeniu bez utraty jakości dźwięku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.