Nowoczesna nawigacja samochodowa LARK Freebird 50.7

Jakub Kornacki
Nowoczesna nawigacja samochodowa LARK Freebird 50.7

W sklepach EURO RTV AGD pojawił się nowatorski model nawigacji samochodowej. LARK Freebird 50.7 oprócz standardowych funkcji nawigacji gps został wyposażony w szereg rozwiązań, które pozwalają stworzyć centrum rozrywki podczas podróży.

0

Model został wyposażony w moduł DVBT, który umożliwia odbiór programów telewizyjnych, które są dostępne w cyfrowej technologii. Wielokanałowy, czuły odbiornik GPS ma zapewniać dokładne, błyskawiczne działanie. Urządzenie posiada odtwarzacz plików audio i wideo. Funkcja e-book pozwala na odczyt dokumentów tekstowych. Model posiada także wbudowaną przeglądarkę plików graficznych. Producent zastosował 4 GB wbudowanej pamięci flash. Pamięć RAM jest dwa razy większa od standardowej i wynosi 128 MB.

Automapa czy coś innego - zobacz!

Freebird 50.7

Nadajnik radiowy umożliwia obiór komunikatów nawigacyjnych. Wbudowaną pamięć dodatkowo można rozszerzyć, ponieważ model został wyposażony w slot kart microSD. 5-calowy wyświetlacz LCD jest czytelny i bardzo przejrzysty. Odtwarzane na min materiały są w dobrej jakości, bowiem ich rozdzielczość HD wynosi 800 x 480 pikseli.

Nowoczesna nawigacja samochodowa LARK Freebird 50.7 jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 349 zł.

Źródło: informacja prasowa, Lark, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.