Nowoczesna waga łazienkowa Xiaomi

Marek Cekaw
Nowoczesna waga łazienkowa Xiaomi

Xiaomi to nie tylko tanie smartfony. Chiński producent ma w swej ofercie również sprzęt AGD, a jednym z najnowszych produktów jest nowoczesna waga łazienkowa Mi Body Composition.

0

Dziś zwykłe wagi łazienkowe nie mają już racji bytu. Konsumenci coraz chętniej korzystają bowiem z elektronicznych wersji, które mają wiele zalet. Nie tylko znacznie dokładniej wskazują naszą masę, ale też potrafią analizować wiele innych współczynników, jak ciężar kości, mięśni, tłuszczu itp.

Takie funkcje ma również najnowsza waga Xiaomi Mi Body Composition. Produkt na pierwszy rzut oka wygląda niczym zwykła waga łazienkowa o eleganckim wzornictwie. W rzeczywistości to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które ma wiele funkcji.

Wyposażono ją przede wszystkim w duży wyświetlacz LED, który wskazuje wszelkie informacje. Jest on podświetlany i zapala się, gdy wejdziemy na wagę. Przy czym intensywność jego świecenia jest automatycznie dopasowywana do natężenia światłą w pomieszczeniu.

Waga ma moduł Bluetooth 4.0 LE, który pozwala komunikować się ze smartfonami wyposażonymi w aplikację Mi Fit dostępną na Androida oraz iOS. Waga pozwala stworzyć 16 indywidualnych profili użytkowników i automatycznie rozpoznaje, czy stoi na niej osoba dorosła, czy też dziecko. A wbudowane w nią sensory mierzą m.in., naszą wagę, BMI, ilość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, procentową zawartość wody w organizmie, masę kostną, mierzą metabolizm itp.

Producent zapewnia, że 4 baterie AAA wystarczają na około 8 miesięcy funkcjonowania, więc nie trzeba ich często wymieniać. A sama waga kosztuje około 30 dolarów i można ją zakupić w oficjalnym sklepie Mi.com.

Mi Body Composition Scale

Źródło: Gsmarena.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.