Nowoczesne wzornictwo okapów kuchennych Jenn Air

Marek Cekaw
Nowoczesne wzornictwo okapów kuchennych Jenn Air

Znana firma Jenn Air specjalizująca się w produkcji wyposażenia kuchennego z najwyższej półki, przedstawiła najnowszą linię okapów o nowoczesnym wzornictwie oraz dużej funkcjonalności.

0

Linia składa się z trzech produktów o szerokości 36, 42 oraz 48-cali wyposażonych w potężne wentylatory o wydajności 600 lub 1200 CFM oraz wysokiej żywotności, a także specjalne filtry eliminujące brzydkie zapachy.

Najmniejszym okapem w ofercie Jenn Air jest wyjątkowo smukły wariant 36-calowy, który pojawi się w sprzedaży już w lipcu i będzie dostępny zarówno w wersji instalowanej przy ścianie, jak i przeznaczonej do wyspy kuchennej. Dzięki niewielkim kratkom nawiewu zlokalizowanym na obwodzie okapu, udało się uzyskać skoncentrowaną siłę ssania, co oczywiście znacznie podnosi efektywność usuwania pary oraz brzydkich zapachów wytwarzanych podczas gotowania.

Najmniejszy model wyposażono w wydajny silnik o maksymalnym przepływie powietrza określanym na 600 CFM, a także system automatycznego włączania wentylatora reagującego na wzrost temperatury płyty kuchennej, jak również łatwy w obsłudze system regulacji obrotów.

Wyciąg posiada także funkcję Boost, włączającą maksymalną prędkość wentylatora na okres 10 minut, pozwalającą szybko usunąć dym lub niemiły zapach. Nie mogło również zabraknąć przydatnego oświetlenia w technologii LED.

jennair-range-hood-jxi8936ds1

jennair-range-hood-jxi8936ds2

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.