Nowość od Sony innowacyjne głośniki do smartfonów

Daniel Laskowski
Nowość od Sony innowacyjne głośniki do smartfonów

Firma Sony stworzyła oryginalne, stylowo wyglądające urządzenie, które pozwala wypełnić pokój muzyką ze smartfonu, telefonu iPhone lub iPoda. Opracowana przez Sony technologia emisji dźwięku we wszystkich kierunkach (360° Circle Sound) umożliwiła połączenie w jednym niedużym urządzeniu ciekawego wyglądu z dobrym dźwiękiem.

0

W odróżnieniu od standardowych konstrukcji, głośniki oparte na technologii 360° Circle Sound gwarantują doskonale zrównoważone brzmienie w całym pomieszczeniu. W efekcie głośnik można ustawić w dowolnie wybranym miejscu — w domu lub w ogrodzie — i za każdym razem uzyskać świetny dźwięk.

Oprócz innowacyjnej technologii 360° Circle Sound, w głośniku SRS-BTV25 wykorzystano system bezprzewodowego przesyłania muzyki przez łącze Bluetooth, co umożliwia wygodne odtwarzanie nagrań ze smartfonów, w tym telefonu iPhone, i innych urządzeń z łączem Bluetooth: odtwarzaczy Walkman, iPodów Touch i iPadów.

Port wejścia audio mini jack pozwala na podłączanie odtwarzaczy bez łącza Bluetooth. A dla maksymalnej wygody, podczas słuchania nagrań ze smartfonu lub telefonu iPhone można również ładować akumulator przez wbudowany port USB.

Model RDP-V20iP , również oparty na technologii 360° Circle Sound, pełni funkcję doku z głośnikami do telefonu iPhone i iPoda. Umożliwia ładowanie zadokowanego urządzenia i może być zdalnie sterowany za pomocą znajdującego się w zestawie pilota.

Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi na 5 godzin odtwarzania, urządzenie doskonale sprawdza się w roli urządzenia przenośnego — łatwego do przenoszenia i pozwalającego na słuchanie muzyki w każdym miejscu.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.