Nowości kuchenne firmy Samsung

Jakub Kornacki
Nowości kuchenne firmy Samsung

Na światowej wystawie mebli oraz urządzeń kuchennych EuroCucina 2018 w Mediolanie marka Samsung zaprezentowała kilka nowości. Wśród nich znalazł się między innymi piekarnik z funkcją Dual Cook Flex.

0

Innowacyjny piekarnik z technologią Dual Cook Flex to urządzenie przeznaczone do zabudowy. Został on wyposażony w specjalne drzwi Door Flex, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by użytkownik miał możliwość dostępu do wnętrza piekarnika bez utraty ciepła i pogarszania warunków pieczenia w dolnej komorze. Piekarnik oferuje bowiem możliwość otworzenia jednej części drzwiczek. 

samsung_eurocucina_2018_exhibition_entrance_main_1_f

Oprócz tego można oczywiście stworzyć jedną przestrzeń i powiększyć obszar, który otwieramy. W ten sposób można bezpiecznie wyciągnąć potrawę. Te specjalne i elastyczne drzwi znacznie poprawiają efektywność energetyczną urządzenia. W nowym piekarniku zastosowano również system Dual Cook, który jest już ceniony przez użytkowników na całym świecie. Jego działanie daje możliwość przygotowania dwóch potraw jednocześnie, z których każda będzie charakteryzowała się innymi warunkami pieczenia (temperaturą, czasem i trybem).

samsung_eurocucina_2018_dual_cook_flex

W nowym piekarniku zastosowano wiele ciekawych rozwiązań, które sprawiają, że proces pieczenia jest jeszcze bardziej prosty i przyjemniejszy. Producent przygotował dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której może zdalnie monitorować proces pieczenia będąc nawet poza domem. 

Piekarniki do zabudowy Samsung znajdziesz tutaj.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.