Nowości w TOYA GO

Jakub Kornacki
Nowości w TOYA GO

Ilość kanałów oferowanych w aplikacji TOYA GO została powiększona z 32 do 64. Warto również zwrócić uwagę, że w niebawem pojawią się kamery z obrazem online z wielu miast naszego kraju. Na tym nie koniec nowości oferowanych przez operatora telewizji cyfrowej TOYA.

0

TOYA GO jest wirtualną platformą, która oferuje dostęp do programów telewizyjnych live, stacji radiowych, wideo na żądanie, karaoke, kamer internetowych na komputerach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach. Aplikacja jest dostępna na stronie internetowej go.toya.net.pl. Istnieje również możliwość pobrania jej ze sklepu AppStore lub Google Play, a co za tym idzie - można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem wybranych urządzeń mobilnych.

Po zalogowaniu, abonenci za pośrednictwem usługi TOYA GO mają dostęp do 64 programów telewizyjnych, które wchodzą w skład posiadanego przez nich pakietu. Na platformie znajduje się również szereg innych dodatkowych funkcji, takich jak np.: wideo na życzenie (darmowe oraz płatne), karaoke, dostęp do 600 stacji radiowych oraz obraz z kamer internetowych zamontowanych na najważniejszych łódzkich skrzyżowaniach i arteriach. 

Usługa TOYA GO jest darmowa dla abonentów posiadających telewizję cyfrową, jednakże niektóre funkcje są możliwe bez konieczności logowania. Należą do nich: oglądanie programu na żywo lokalnej Telewizji TOYA oraz obrazów z kamer, dzięki którym można zapoznać się z aktualną sytuacją na drogach. Pozwala to uniknąć korków lub innych utrudnień w ruchu.

Źródło: TOYA TV, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.