Nowy dekoder DVB-T ze standardem HbbTV od Manty

Jakub Kornacki
Nowy dekoder DVB-T ze standardem HbbTV od Manty

Na początku przyszłego roku na polskim rynku pojawi się nowy dekoder DVB-T z możliwością obsługi standardu HbbTV. Oprócz standardowych kanałów użytkownik będzie otrzymywał dodatkowe informacje.

0

Innowacyjny produkt będzie pierwszym tego typu urządzeniem na polskim rynku. Użytkownik może korzystać z dodatkowych aplikacji, a także z hybrydowych rozwiązań oferowanych przez polskich nadawców telewizyjnych. Model został wyposażony w złącze USB 2.0 i pozwala na odtwarzanie wszelkich multimediów audio wideo. Dedykowana usługa Zibra Planet pozwala stworzyć domowe centrum rozrywki, jakie zapewnia tradycyjny Smart TV.

Manta DVB-T

Platforma Zibra Planet oferuje użytkownikom dostęp do ogromnej bazy filmów, dokumentów, plików zdjęciowych oraz muzycznych, a także wiele innych. Dzięki niej można przeglądać wiadomości, zapoznawać się z prognozą pogody oraz mieć dostęp do wszelkich serwisów społecznościowych. Wszystkie materiały są dostępne w języku polskim.

Nowy dekoder DVB-T ze standardem HbbTV od Manty niebawem pojawi się w sprzedaży. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, Manta, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.