Nowy odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S473

Damian Jaroszewski
Nowy odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S473

Nowy odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S473 obsługuje nowy format wideo Blu-ray 3D, który nie był wspierany we wcześniejszych urządzeniach tego producenta.

0

Yamaha BD-S473 to nowy odtwarzacz Blu-ray marki Yamaha. To podstawowy model w ofercie firmy. Urządzenie obsługuje filmy stereoskopowe, czyli 3D, a po podłączeniu do Internetu pozwala skorzystać z funkcji BD-Live. Sprzęt wykorzystuje także technologie Deep Colour i x.v. Colour, który w teorii mają poprawiać jakość obrazu, a przede wszystkim barwę i nasycenie kolorów. Konstruktorzy nie zapomnieli także o miłośnikach muzyki. Dlatego też model Yamaha BD-S473 odtwarza wszystkie formaty HD Audio i pliki FLAC.

Odtwarzacz może być kontrolowany zdalnie poprzez aplikację AV Controller, którą można pobierać z iTunes App Store lub Google Play (dawny Android Market). Poza tym współpracuje z amplitunerami, np. RX-V373, RX-V473 lub RX-V573.

Urządzenie jest wyposażone w złącza HDMI zgodne ze standardem 1080p/24p, złącze Ethernet do połączenia z Internetem, a także dwa porty USB (jeden na przednim i jeden na tylnym panelu).

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.