Nowy pakiet „Koneser” w ofercie TOYA

Jakub Kornacki
Nowy pakiet „Koneser” w ofercie TOYA

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, od dnia dzisiejszego w ofercie telewizji cyfrowej TOYA TV pojawił się nowy pakiet tematyczny. "Koneser" jest przeznaczony dla fanów muzyki klasycznej, opery, baletu oraz jazzu.

0

Warto zaznaczyć, że Abonenci nowego pakietu będą mieli możliwość skorzystania z dodatkowych przywilejów, którymi są między innymi ulgowe lub całkowicie darmowe bilety na różne wydarzenia muzyczne. W skład "Konesera" wchodzą następujące kanały telewizyjne - Classica HD, Brava HD i DJAZZ.tv HD. Wszystkie z nich prezentowane są w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku - HD i Dolby Surround. Możliwość zamówienia nowego pakietu mają wszyscy abonenci TOYA TV. Koszt abonamentu wynosi 10 zł miesięcznie. Do końca tego miesiąca wszystkie trzy kanały będą dostępne dla wszystkich całkowicie darmowo.

Classica HD (780 pozycja) zawiera wszelkie najważniejsze wydarzenia związane z muzyką klasyczną, np. Filharmonicy Berlińscy czy seria koncertów pod dyrekcją Herberta von Karajana i wiele innych.

W Brava HD (pozycja 781) ujrzymy najlepsze światowe balety, opery oraz koncerty na żywo, m.in. z Royal Opera w Londynie, Teatro Real w Madrycie czy La Scala w Mediolanie.

DJAZZ.tv HD (pozycja 782) jest jedynym kanałem całkowicie poświęconym jazzowi.

TOYA TV zawarło porozumienie z różnymi instytucjami kulturowymi. Posiadacze nowego pakietu "Koneser" w ramach abonamentu otrzymają dodatkowo pewne przywileje. Jednym z nich jest możliwość otrzymania biletów ulgowych dla dwóch osób na koncerty symfoniczne i i kameralne oraz biletów z 40-procentowym rabatem na dwie wybrane transmisje The Metropolitan Opera HD Live w Filharmonii Łódzkiej do końca sezonu 2014/2015.

Drugą z opcji jest możliwość zakupu po cenie ulgowej dwóch biletów na dwa wybrane wydarzenia operowe i baletowe w Teatrze Wielkim w Łodzi. Oprócz tego abonenci otrzymają możliwość uzyskania dwóch darmowych na wybrane wydarzenia w klubie muzycznym „Wytwórnia” oraz na transmisję koncertów muzycznych live w „Kinie 3D Wytwórnia”.

Źródło: TOYA, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.