Nowy piekarnik Mastercook

Jakub Kornacki
Nowy piekarnik Mastercook

W nowoczesnych kuchniach dominuje biel. Kolor ten automatycznie rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenie. Najnowszy piekarnik Mastercook MF-801 ATCB posiada stylowe wzornictwo oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań.

0

Piekarnik posiada front z białego szkła, który jest wyposażony w wiele funkcji przydatnych do prostego oraz błyskawicznego przygotowania potraw. Urządzenie wzbogacono w dziewięć różnych funkcji pieczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest program Celeris, dzięki któremu piekarnik w szybki sposób nagrzewany jest do odpowiedniej temperatury. Producent podkreśla, że korzystanie z tej funkcji nie wiąże się z większym poborem energii elektrycznej. Urządzenie posiada dotykowy programator oraz duży wyświetlacz LCD.

Mastercook MF-801 ATCB

Do piekarnika dołączono książkę kucharską, która zawiera aż piętnaście przepisów do pieczenia. Dzięki jej pomocy użytkownik będzie w stanie przygotować różne rodzaje mięs, ryb i ciast. Urządzenie wyposażono w wysuwane teleskopowo wkłady, które zapewniają bezpieczeństwo podczas pieczenia. Zastosowanie Aqua Sliding pozwala na czyszczenie piekarnika za pomocą pary wodnej. Emalia Top Slide umożliwia utrzymanie wnętrza w czystości.
Producent zapewnia o energooszczędności piekarnika. Ma on zużywać o 10% energii mniej niż tradycyjne urządzenia tego typu z klasy A.

Mastercook MF-801 ATCB jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 1599 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.