Nowy projektor Vivitek H1180HD

Jakub Kornacki
Nowy projektor Vivitek H1180HD

W sprzedaży pojawił się nowy projektor Vivitek H1180HD. Oprócz standardowych możliwości projekcji obrazu w rozdzielczości 1080p urządzenie może posłużyć jako domowe centrum rozrywki.

0

Kontrast na poziomie 10000:1 oraz jasność wynosząca 2000 ANSI lumenów umożliwiają wyświetlanie filmów z głębokimi kolorami oraz widocznością najdrobniejszych szczegółów. Wykorzystanie technologii SRS WOW zapewnia dobrej jakości dźwięk oraz poprawę jakości odtwarzania multimediów. Zastosowany procesor pozwala na uzyskanie dźwięku przestrzennego.
Procesor zaopatrzono w kilka złącz: HDMI v1.4 (dwa), VGA, S-Video, komponentowe oraz kompozytowe, Direct 3D przez HDMI.

Vivitek H1180HD

Vivitek H1180HD wyposażono w chip DLP Texas Instruments, DarkChip3 oraz technologię Brilliant Color, dzięki którym użytkownicy odbierają cyfrowy obraz o żywych barwach. Producent zapewnia, że jego jakość nie pogorszy się wraz z upływem czasu czy nawet częstym korzystaniem z urządzenia. Niewielkich rozmiarów urządzenie waży 2,7 kilograma.

Projektor multimedialny Vivitek H1180HD jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 4899 zł brutto. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją oraz roczną gwarancją na lampę (1000 godzin użyteczności).

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.