Nowy robot odkurzający iRobot Roomba 790

Jakub Kornacki
Nowy robot odkurzający iRobot Roomba 790

W sprzedaży pojawił się najbardziej zaawansowany model robota odkurzającego. iRobota Roomba 790 charakteryzuje się zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, efektywnością pracy oraz sporą ilością akcesoriów znajdujących się w zestawie.

0

Bezprzewodowe Centrum Sterowania jest najważniejszym elementem, który jednocześnie wyróżnia ten model spośród pozostałych. Umożliwia ono zdalne programowanie robota za pomocą panela dotykowego. Istnieje możliwość zaplanowania pracy urządzenia na każdy dzień tygodnia.

iRobota Roomba 790

Wykorzystanie technologii iAdapt Responsive Cleaning umożliwia reakcję na warunki otoczenia w rzeczywistym czasie. Czujniki monitorują powierzchnię 64 razy na sekundę, w celu wybrania najbardziej efektywnego sposobu czyszczenia. System Dirt Detect 2 koncentruje się na jednym, szczególnie zabrudzonym miejscu. Specjalne czujniki akustyczne wykrywają drobiny oraz niewidzialny dla oka brud, np. piasek.

iRobota Roomba 790

Zastosowany pojemnik AeroVac Series 2 wytwarza specjalne podciśnienie, dzięki któremu tworzony jest maksymalny przepływ powietrza, co wiąże się z wciągnięciem nawet najmniejszych zabrudzeń. Robot komendą głosową oraz specjalną diodą informuje użytkownika o konieczności opróżnienia pełnego pojemnika na zanieczyszczenia.

iRobota Roomba 790

W zestawie znajdują się trzy dodatkowe filtry HEPA, trzy szczotki boczne, dwa zestawy szczotek (gumowych oraz z włosia) oraz narzędzia do czyszczenia. Trzy wirtualne latarnie optymalizują orientację urządzenia w kilku pomieszczeniach. Zintegrowana funkcja wirtualnej ściany ogranicza pole pracy robota. W skład zestawu wchodzi walizka, w której przechowywane są wszystkie akcesoria.

Najnowszy robot odkurzający iRobota Roomba 790 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 3199 zł. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją.

Źródło: informacja prasowa, iRobot, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.