Nowy soundbar HTS-B60 firmy Sharp

Marek Cekaw
Nowy soundbar HTS-B60 firmy Sharp

Głośniki instalowane w nowoczesnych telewizorach nie zawsze są na tyle mocne by zapewnić dźwięk odpowiedniej mocy, a na instalację dobrego zestawu audio czasem nie ma miejsca. W takich przypadkach najlepiej sprawdzają się soundbary i firma Sharp wprowadza właśnie na polski rynek model HTS-B60.

0

HTS-B60 jest soundbarem w standardzie 2.1, który zdaniem producenta świetnie nadaje się jako wsparcie dla systemów audio w telewizorach o dużych przekątnych ekranu, szczególnie do 60-calowych modeli z rodziny AQUOS, do których jego budowa została odpowiednio przystosowana.

Produkt wyposażono w dwudrożne głośniki szerokopasmowe, jak również głośniki wysokotonowe, których łączna moc muzyczna wynosi 160W RMS. Natomiast za emisję tonów niskich odpowiada bezprzewodowy subwoofer o mocy 150 W RMS. Urządzenie można umieścić przed telewizorem, lub też zainstalować na ścianie.

Jak na nowoczesny zestaw audio przystało, HTS-B60 posiada dekodery sygnału w standardzie Dolby Digital oraz DTS Digital Sound. Producent zadbał także o odpowiednią liczbę wejść, tak więc urządzenie posiada port HDMI służący do podłączenia do pod telewizor, a także HDMI ARC zapewniający zwrotny sygnału audio z odbiornika TV wyposażonego w tuner np. DVB-T. Dzięki temu rozwiązaniu poziom dźwięku soundbara możemy regulować pilotem do telewizora.

Sharp HTS-B60 dostępny jest w sugerowanej cenie 1599 zł.

HT-SB60_60LCD-TV-9601

HT-SB60_60LCD-TV-9602

Źródło: Edelman.com.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.