NudeAudio Super-M - plażowy głośnik odporny na piach i wodę

Marek Cekaw
NudeAudio Super-M - plażowy głośnik odporny na piach i wodę

Lato to okres kiedy spędzamy najwięcej czasu na plażach, a wylegiwanie się w słońcu może być nudne, dlatego warto ze sobą zabrać jakiś sprzęt grający, który umili nam czas. Powinno to być jednak urządzenie, które zniesie zakopianie w piasku lub wrzucenie do wody, na przykład takie jak głośnik Super-M firmy NudeAudio.

0

Super-M mimo niewielkich rozmiarów (wymiary to 146 x 76.5 x 28.5 mm) jest wysokiej klasy głośnikiem przenośnym, który możemy zabrać ze sobą na plażę bez obawy, że nieostrożne obchodzenie się ze sprzętem, doprowadzi do jego uszkodzenia. Producent zadbał o to, by taka sytuacja nie miała miejsca, dlatego obudowa sprzętu jest odporna na wodę oraz piasek, a więc nawet jeśli będziemy imprezować na całego, nic mu się nie stanie.

Produkt wyposażono w cztery pełnozakresowe przetworniki neodymowe, a każda para posiada pasywny radiator odpowiadający za tony niskie, jak również niezależny wzmacniacz. Konstrukcja głośnika została ponadto tak przemyślana, że dźwięk rozchodzi się w promieniu 360 stopni, a więc bez względu na to z której jego strony staniemy, będzie słyszalny tak samo dobrze.

Moduł Bluetooth 4.0 zapewnia współpracę z urządzeniami przenośnymi w postaci smartfonów, tabletów, a także laptopów, natomiast wbudowana bateria dostarcza solidne 8 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Super-M jest jednym z projektów finansowanych za pośrednictwem zbiórki na Kickstarterze, a gotowy produkt pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku i kosztować będzie 89 dolarów.

nudeaudio_bluetooth_speaker_1

nudeaudio_bluetooth_speaker_2

nudeaudio_bluetooth_speaker_3

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.