OVTECH JY-35C: bezprzewodowy głośnik z dodatkowymi funkcjami

Marek Cekaw
OVTECH JY-35C: bezprzewodowy głośnik z dodatkowymi funkcjami

Firma OVTECH wprowadziła do sprzedaży bardzo nietypowy głośnik JY-35C. Produkt przypominający kieliszek do wina, nie tylko odtwarza muzykę, ale też pełni funkcję cyfrowego zegara z budzikiem oraz nastrojowej lampki.

0

Głośniki przenośne coraz częściej stają się sprzętem wielofunkcyjnym. Ich możliwości nie ograniczają się jednak tylko do zestawów głośnomówiących, pozwalających prowadzić rozmowy przez telefon, gdyż niektóre modele oferują na tym polu znacznie więcej.

Jednym z interesujących produktów jest OVTECH JY-35C. To bezprzewodowy głośnik, który już na pierwszy rzut oka pokazuje nam, że nie jest to produkt zwyczajny. Kształt sprzętu przypomina bowiem kieliszek do wina lub szampana.

Urządzenie ma więc stopkę, w którym znajdują się wszystkie główne komponenty, smukłą nóżkę oraz kielich ze zmrożonego szkła, w którym zainstalowano kolorowe diody LED. Sprzęt jest podświetlany na siedem różnych kolorów i może pełnić funkcje nastrojowej lampki nocnej. Oprócz technologii Bluetooth, pozwalających odtwarzać muzykę z urządzeń przenośnych, ma także cyfrowy zegar z budzikiem, czytnik kart pamięci, z których można odtwarzać muzykę oraz wbudowany subwoofer. Dodatkową zaletą jest wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh, która wystarcza na 10 godzin grania, więc jest to głośnik w pełni przenośny.

OVTECH JY-35C nie jest przy tym sprzętem drogim. W internetowych sklepach kosztuje jedynie 8 dolarów.

OVTECH1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.