Obsługa iRobot na najwyższym poziomie

Jakub Kornacki
Obsługa iRobot na najwyższym poziomie

Firma iRobot Corporation została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem w postaci godła "Dbamy o Jakość Obsługi". Przeprowadzony audyt jest niewątpliwym potwierdzeniem najwyższej jakości jakości usług oferowanych przez firmę.

0

Program Jakości Obsługi jest organizowany przez grupę Grupę VSC już od 20 lat. Jego cel zakłada przede wszystkim monitoring poziomu zadowolenia oraz satysfakcji klientów w naszym kraju. Oprócz tego pozwala konsumentom wybierać najlepsze firmy oraz rekomendować wybory innych użytkowników.

dbamy_o_jakosc_2018_3d_pion

Z badań przeprowadzonych przez organizatora wynika, że standardy jakości firmy DLF Sp. z o.o.(czyli autoryzowanego importera i dystrybutora urządzeń iRobot w Polsce) plasują się na bardzo wysokim poziomie. Końcowy wskaźnik dla całej firmy osiągnął bardzo wysoki wynik - 88,1%. Firma już trzeci raz z rzędu zyskała możliwość korzystania z godła Dbamy o Jakość Obsługi. Jest on przyznawany firmom oraz usługom, których wynik końcowy przekroczy 80%.

Logo_DLF

iRobot od wielu lat zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest opieka posprzedażowa nad klientem i wychodzenie naprzeciw jego potrzebom. Produkty oferowane przez tego producenta są tworzone w taki sposób, by były jak najbardziej przyjazne użytkownikom. 

Produkty iRobot znajdziesz tutaj.

Źródło: iRobot, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.