Ochronna moc bąbelków w najnowszych pralkach Samsung

Daniel Laskowski
Ochronna moc bąbelków w najnowszych pralkach Samsung

Ochrona tkaniny oraz zwiększenie efektywności prania to innowacyjna technologia Samsunga o nazwie Eco Bubble. Zastosowana w najnowszych modelach pralek gwarantuje skuteczność prania oraz najwyższą ochronę nawet najdelikatniejszych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane.

0

Technologia Samsung Eco Bubble sprawia, że detergenty w postaci bąbelkowej piany wnikają w tkaninę bardziej równomiernie, a przy tym 40 razy szybciej, niż proszek rozpuszczony w wodzie. Bąbelki równomiernie go rozprowadzają, co sprawia, że włókna materiału nie niszczą się, a efektywność prania jest większa.

Każda pralka ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o strukturze powierzchni chroniącej tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Dodatkowym atutem Eco Bubble jest wyjątkowo trwała ceramiczna grzałka, na której nie osadza się kamień.

Samsung Eco Bubble pozwala bez obawy prać w domu nawet nieprzemakalne ubrania, które do tej pory trzeba było oddawać do pralni. Służy do tego program Gore Tex. W pralkach z tej serii można też zaprogramować własne ustawienia.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.