Oco HD: domowa kamera monitoringu

Marek Cekaw
Oco HD: domowa kamera monitoringu

Rynek nowoczesnych systemów ochrony domu przed włamywaczami, wciąż się powiększa, gdyż do sprzedaży wchodzą nowe urządzenia. Jednym z produktów wartych zainteresowania, może być kamera monitoringu Oco HD.

0

Oco HD to kompaktowa kamera, której niewielkie rozmiary sprawiają, że idealnie wtapia się w wystrój mieszkania, stając się praktycznie niezauważalna. A zainstalowane na jej pokładzie wyposażenie zapewnia wysoką funkcjonalność sprzętu. Dodatkowym plusem jest magnetyczna podstawka, pozwalająca zamocować ją do powierzchni bez konieczności używania narzędzi.

Kamera może rejestrować obraz w 720p lub 960p (również w nocy), zaś jej obiektyw ma aż 125 stopniowy kąt widzenia, więc obejmuje swym zasięgiem sporą część pomieszczenia. Dodatkowo dysponuje samouczącym się systemem wykrywania ruchu oraz dźwięku, który minimalizuje liczbę fałszywych alarmów. Nagrania mogą być natomiast zapisywane na karcie microSD, albo w internetowej chmurze, co zabezpiecza je przed zniszczeniem przez włamywaczy.

Oco HD 1

Plusem jest także dwukierunkowy system komunikacji audio, umożliwiający porozmawianie z domownikami, w momencie gdy jesteśmy daleko od domu lub też odstraszenie ewentualnego włamywacza. Ta funkcja sprawia, że sprzęt świetnie nadaje się do pracy jako elektroniczna niania lub też do monitorowania pozostawionego w domu zwierzaka.

Oco HD współpracuje też z systemem IFFFT, a więc może wchodzić w interakcję z innymi inteligentnymi urządzeniami. Takie rozwiązanie sprawia, że np. może się automatycznie wyłączyć, gdy wykryje powrót właściciela domu.

Oco HD 2

Kamera oferowana jest w cenie 79 dolarów.

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.